محمد حدادی دهیار جدید داقداق آباد

البته به گفته همین منبع در چند روز آینده به محض اینکه حکم مسئولیت ایشان از طرف بخشداری صادر گردد، جلسه تودیع و معارفه ایشان و دهیار قبلی آقای محمد رسول قربانی برگزار خواهد شد تا ضمن تقدیر و تشکر از زحمات چندین ساله آقای قربانی در سمت دهیار داقداق آباد آقا یحدادی نیز به صورت رسمی به مردم فهیم و ارزشی داق داق آباد معرفی خواهند شد.

/ 6 نظر / 29 بازدید
هم روستایی

سلام با ارزوی موفقیت برای اقای حدادی با تمام احترام به اقای حدادی ولی فکر کنم جوانان تحصیل کرده و با استعداد بودن که میتونستن گذینه مناسب تری باشن .انشالله که اقای حدادی با کارهای مفید الگوی قابل قبولی باشند . مشورت, رسانه بودن , شفاف سازی , و شجاعت از ارکان مهم مدیریت هستند که در سطوح پایین کم رنگ تر میشوند.

فامیل دور

سلام , با آرزوی موفقیت برای آقای حدادی.اگه میشه حتما یه مصاحبه از شوراهای عزیز در مورد اینکه چه کسانی ثبت نام کرده بودند و معیارهای گزینش چی بوده انجام بدهید. با تشکر

مسعود

تبریک عرض می کنیم .امیدواریم که برای روستا کارهای مهمی ازجمله درباره ی محیط زیست ومرتع وهمچنین اشتغال جوانان انجام دهید

جیگر

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز که نظر دادن چرا ما باید کسی که انتخاب شده را زیر سوال ببریم /ما باید همایت کنیم تا روستامون پیشرفت کنه نکه باعث بشه از کار کردن زده بشه بفـــــــــــــــــــهـــــــــــــــــــــــــمــــــــــــــیـــــــــــــــــد که چرا ما اینطوری میکنیم و باعث میشیم خراب کنبم

فامیل دور

علیک سلام جیگر جان اگر دقت کنید از سه نظری که قبل شما گفته شده هم روستایی نظر منتقدانه داشتند و نه زیر سوال بردن شخص و فقط اولویت های بالاتری رو مد نظرشون بوده که نظرشون هم بسیار محترم هست و نظر بعدی هم که برای بنده است اصلا ربطی به زیر سوال بردن آقای حدادی نداره و یک سوال از روند انتخاب و معیارهای گزینش یک دهیار هست نظر بعدی هم که آقا مسعود گفتند تبریک و توصیه بوده.پس کلیت زیر سوال بردن نبوده و اینکه" انتقاد درست سازنده است نه مخرب"!!!بفـــــــــــــــــــهـــــــــــــــــــــــــمــــــــــــــیـــــــــــــــــد! بنده دوباره برای آقای حدادی آرزوی موفقیت میکنم و مطمئنم که شوراهای عزیز تمام شرایط رو از جمله شناخت.روابط عمومی بالا.نیروی جوان و... را لحاظ کرده اند.

اصغر

بی خودترین دهیاره