جمعه های شیرین سو منبعد شاهد نماز سیاسی عبادی جمعه خواهد بود

روشن است که منظور از چنین پیشرفتی، همه جانبه بوده و شامل ابعاد مختلف مادی و معنوی می‌شود.
به‌ویژه اینکه مقوله فرهنگ به عنوان زیربنای توسعه با حضور شخصیت‌های تأثیرگذاری چون امامان جمعه بیش از پیش مورد توجه و اهتمام قرار می‌گیرد.
این مهم در منطقه‌ای چون شیرین‌سو که به‌رغم برخورداری از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مادی و معنوی هنوز با جایگاه مطلوب خود فاصله دارد و مشکلات و موانع ریز و درشت فراوانی در مسیر توسعه آن دیده می‌شود، از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است و به واقع می‌توان گفت با حضور امام جمعه فاضل و توانمند در آن منطقه فرصت گرانبهایی نصیب مردم و مسئولان بخش شده تا گام‌های مؤثری را برای رشد و ارتقای جایگاه این منطقه بردارند.
وجود امام جمعه در این بخش می‌تواند موجب انسجام، هماهنگی و به دنبال آن هم‌افزایی بیش از پیش در بین مردم، مسئولان و نیروهای تأثیرگذار شود و در نتیجه نوعی همت و تلاش همگانی برای توسعه همه جانبه این منطقه شکل بگیرد.
به هرحال برگزاری مراسم عبادی- سیاسی جمعه در شیرین‌سو که مردم آن خطه از مدت‌ها قبل در انتظار آن بودند، اتفاق مبارک و در عین حال مهمی است که می‌تواند آثار و برکات فراوانی برای این بخش داشته باشد؛ مشروط بر آنکه دست‌اندرکاران و مدیران بخش، هماهنگ و همسو با امام جمعه و با محوریت منافع مردم در جهت سازندگی و پیشرفت منطقه گام بردارند.

منبع : شیرین سو

/ 2 نظر / 27 بازدید
arsham

سلام وبه خوشگلی دارید خوشحال میشیم به ما هم سر بزنید با تبادل لینک موافقیم http://mamaly-org.r98.ir/

الهم عجل لولیک الفرج

سلام بس روستای خودمون کی نماز جمعه میاد. روستامون از شیرین سوکه بزرگ تره