مراسم شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در داقداق آباد

همزمان با شب شهادت ام ابیها فاطمه زهرا (سلام الله علیها) در بیت الاحزان فاطمیه داقداق آباد مراسم سخنرانی و نوحه سرایی برگزار شد. این مراسم که در روز جمعه مورخه 23/12/92 با نماز مغرب و عشاء و با صرف شام همراه بود، حجت الاسلام اسدی استاد حوزه و دانشگاه به ایراد سخنرانی پرداخت.

از موارد قابل توجه استقبال مردم از این مراسم بود ، به طوری که غالب بر هزار نفر در ساختمان فاطمیه حضور داشتند. حاج آقا اسدی سخنران مراسم پشت میکروفن یک انتقاد به این مراسم داشت و آن هم دعوت نشدن خواهران بود. ایشان بعد از این انتقاد مطالب بسیار مفیدی در مورد مسائل خانواده ، تربیت فرزند ، تاثیر لقمه حلال و حرام بر تربیت فرزندان و همچنین تاثیرات مخرب برنامه های ماهواره ای مطرح کردند که با استقبال و تایید حاضرین همراه بود، به طوری که بعد از اتمام مراسم تعدادی خواستار تکثیر فیلم مراسم بودند تا آنرا در خانه خود با حضور دیگر اعضای خانواده به تماشای آن بپردازند.

بعد از سخنرانی ، حاضرین با مداحی و نوحه سرایی آقای محمود انصاری مداح اهل بیت عصمت و طهارت به عزاداری پرداختند و سپس با صرف شام مراسم به اتمام رسید.

قابل ذکر است که ما بعد از تبدیل این فیلم گزیده هایی از آن را در این سایت به معرض دید عموم خواهیم گذاشت و فیلم کامل آنرا عزیزان می توانند از خدمات رایانه ای ها و عکاسی های داقداق آباد تهیه نمایند.

/ 1 نظر / 5 بازدید
محمد

با عرض تسلیت موفق باشید