آقای علی اله امینی یک معلم داقداق آبادی

علی الله امینی ضمن تقدیر از مشارکت خیران روستای بابان در مجتمع آموزشی شهید عربی گفت: اعتبارات دولتی برای اداره مدارس کافی نیست و ما با همکاری امام جماعت روستا توانستیم از ظرفیت خیرین روستایی استفاده کرده و مدارس روستا را به بهترین شکل اداره کنیم .

امینی انجمن اولیاء و مربیان مدارس را بازوی توانمند مجتمع های آموزشی خواند و خواستار توسعه ارتباط بیشترآنان با مدارس و مجتمع های آموزشی شد .

وی کیفیت بخشی برنامه های آموزشی این مجتمع را از دیگر اقدامات مثمر ثمر خواند و گفت: با تلاش هایی که در این مجتمع صورت گرفت توانستیم بهترین معلمان را در این مجتمع جذب کنیم.

معاون آموزشی مجتمع شهید عربی روستای بابان از تجهیز کلاس های درس این روستا به امکانات هوشمند خبر داد و گفت: تنها یکی از خیران گمنام روستا که نخواسته است نامش فاش شود ۵ دستگاه سیستم رایانه جهت هوشمند سازی کلاس ها در اخیتار این مجتمع آموزشی گذاشته است .

وی به دیگر دستاوردها و موفقیت های این مجتمع آموزشی پرداخت و گفت: مدارس روستای بابان و قزلجه حاجیلو در بخش ها مختلف موفقیت های چشمگیری کسب کرده و باعث سنگین تر شدن رسالت ما معلمان شده است .

علی اله امینی معلمی را برای خود افتخاری بزرگ دانست و گفت: همه معلمان افتخار دارند که رسالت آنها رسالت انبیا ی الهی است.

وی از عملکرد و رفتار یک معلم روستا در سالهای گذشته انتقاد کرد و گفت: نحوه عملکرد و رفتار یک معلم می تواند در رفتار و اخلاق دانش آموزان تاثیر بگذارد.

منبع: پایگاه خبری www.korang.ir

/ 0 نظر / 32 بازدید